Tři body po šesti zápasech. Naděje na play-off stále žije
Po důležitém vítězství zůstává boj o postup otevřený. Rozhodující budou následující zápasy proti Hronovu a Příbrami.
Petr Pracný: Vláďo, dnes po 6 zápasech konečně 3 body. Jak hodnotíš dnešní utkání?
Vladimír Machulda: Tři body jsou důležité, ale hra nebyla ideální. Byla utrápená, ale body jsou důležité. Vrchlabí dnes prohrálo, takže máme stále naději na play-off. Budeme dělat maximum, abychom to uhráli v Hronově a pak doma s Příbramí.
Petr Pracný: Do první třetiny jsme vstoupili dobře…
Vladimír Machulda: Začátek byl dobrý, ale potom to sklouzlo k ledabylosti a zbytečně jsme si to komplikovali. Dali jsme góly ve třetí třetině, ale říkám, nebylo to ideální.
Petr Pracný: Útočné trojice se v poslední době nemění a hlavně třetí trojice je z mého pohledu rychlá?
Vladimír Machulda: Je to hodně znát. V posledních zápasech je dobře, že všichni mohou hrát. I Chlánič je tady na každý zápas a lajny jsou pořád stejné. Nikdo neodpadl a my takto můžeme hrát.
Petr Pracný: Co bylo dnes k obědu? Ty jsi do toho zápasu tak trochu vletěl.
Michal Simon: K obědu vlastně nebylo nic. Já jsem měl docela pozdě snídani.
Petr Pracný: Tak to je dobré, příště nic nejez, protože jsi byl rychlý (s humorem). Celé vaší trojici to teď jde. Sedli jste si s klukama?
Michal Simon: Já si myslím, že ano. Všichni jsme mladí, kluci hráli i první ligu a jsou také rychlí, takže si vyhovíme.
Petr Pracný: Já si to myslel. Protože jsem u tvého prvního gólu napsal „rychlý Gonzales, Michal Simon“. Jak vznikl tento rychle vstřelený gól?
Michal Simon: To bylo hned první střídání, že ano? Já si to upřímně ani nepamatuju, celou situaci. Vím, že mi to kluci poslali, já měl šanci, tak jsem to zkusil. (Směje se.)
Petr Pracný: Jak hodnotíš dnešní zápas?
Michal Simon: Myslím si, že první třetinu jsme měli dobrou. Dělali jsme to, co jsme si řekli v šatně. Ve druhé jsme polevili, což jsme udělali špatně, ale dostali jsme se z toho. No a ve třetí jsme se vrátili zpátky a hráli to, co jsme chtěli. Jsme rádi za tři body, naděje pořád existuje, dělí nás od toho zatím dva body. Teď máme před sebou dva těžké zápasy – Hronov venku a Příbram doma. Jedeme s cílem vyhrát tři body, zadarmo nám to nedají. Musíme se na to připravit, středa už je za chvíli a ta cesta busem je náročná.
Petr Pracný: Tak ve středu bez oběda a ať to dopadne jako dneska!